11 Lis

Wrześniowo-Październikowe fotografowanie

Zaczął się drugi tydzień listopada i znaleźliśmy chwilę by napisać o tym co działo się u nas w ciągu poprzednich dwóch miesięcy; a działo się dużo.

Zaczęliśmy wystawą fotograficzną, która dostępna była przez cały wrzesień w Klubie 12 Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej.
W trzecim tygodniu września wyjechaliśmy do Kołobrzegu z recytatorami Studia Teatr, by zrobić reportaż z konkursu recytatorskiego "Herbertiada". Zdjęcia wykonywali: Adrianna i Marcin, a efekt tej pracy zobaczyć można na stronie FB Studia Teatr.
Pod koniec miesiąca spotkaliśmy się z Wiktorią Bazarewską na sesję zdjęciową w "naszym" nowym studiu. Była to bardzo udana inauguracja i już od pierwszych zdjęć studiu nasyciło się dobrą energią.

Przyszedł październik.
Nie zwalnialiśmy tempa i już 4.10. Marcin wyjechał do Warszawy by fotografować laureatów 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, przy okazji Salonu Poezji, który odbył się w Teatrze Polskim w Warszawie. To już trzeci wyjazd na zaproszenie Zarządu Głównego Towarzystwa Kultury Teatralnej, a jego efekt tego wyjazdu znów będzie można zobaczyć z kwartalniku Scena.
Dwa tygodnie później Marcin robił zdjęcia w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie przy okazji warsztatów teatralnych organizowanych przez Klub Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych. Zdjęcia te można zobaczyć między innymi na stronie FB tegoż Klubu.
Kilka dni później spotkaliśmy się w większym gronie w studiu by zrealizować sesję zdjęciową w klimacie Halloween'owym - w grudniu będzie można zobaczyć efekt tego spotkania przy okazji trzeciej już wystawy FST.